0 Новини

Про бранч у жовтні

Дивовижно, але на цей бранч найшвидше було заброньовано квитки. У перші 24 години 70% квитків. Ми вже тоді були щасливі і знали, що все вдасться.
У день події усі квитки було розкуплено, ми активно готували милі сюрпризики для внутрішніх маленьких дівчаток. Наш спікер Ірина Тепаленко ретельно готувала інформацію на тему: «Драйвери, що нами керують».  5 драйверів описав американський психолог-клініцист Тайбі Калер. Це несвідомі внутрішні імпульси, що змушують людину діяти певним чином. Формуються вони з 6 до 12 років на основі фраз батьків, бабусь, дідусів, вчителів, тренерів.

Драйвер «Поспішай» змушує робити все швидко і через це людина може спізнитися або допустити невластиву для неї помилку. Для таких людей важливо планувати роботу поетапно, концентруватися на уважному слуханні інших і робити дії різним темпом.

Корисні фрази:

Ти можеш діяти у власному темпі.
Ти прекрасний фахівець, коли робиш швидко і коли виконуєш завдання повільно.
Ти можеш відчувати час як він є насправді.
Усі твої зусилля та дії дуже цінні для світу.

Драйвер «Намагайся» вимагає багато часу на підготовку, люди ретельного аналізують і витрачають так багато сил, що сама подія може і не відбутися. Для людей із таким драйвером добре складати план, який містить завершення завдання, а також давати іншим погладжування за виконання завдань. Також можна написати список незавершених або неуспішних завдань і проаналізувати свої почуття з цього приводу.

Корисні фрази:

Ти молодець, коли дієш і завершуєш справи.
Так приємно, коли ти досягаєш успіху.
Пишаюся тобою, моя дівчинко.
Ти можеш будувати сміливі плани і втілювати їх в життя.

«Будь ідеальним» – це той внутрішній критик, який запевняє, що права на помилку немає ніхто. Такі люди можуть бути дуже критичними і часто одинокі. У них присутній страх помилки, внутрішнє напруження і почуття провини. Важливо встановлювати реалістичні стандарти продуктивності. Якщо зробили помилку, подумати про її реальні наслідки

Корисні фрази:

Ти прекрасна вже.
Велика радість, що ти народилася.
На тебе приємно дивитися, слухати та відчувати.
Важливо те, що ти робиш.

Драйвер «Будь сильним» змушує взяти на себе стотисяч справ і хоч як важко буде не попросити допомоги. Цей драйвер формується, якщо дитинку змушують щось терпіти, не дають плакати та говорять, що потрібно надіятися лише на себе. Для людей дуже важливо просити в інших допомогу, говорити іншим про власні бажання.

Корисні фрази:

Ти можеш просити про допомогу.
Моя маленька, кажи іншим про свої бажання та потреби.
Ти важлива людина для Всесвіту.
Так приємно, коли про тебе говорять хороші слова.

«Радуй інших» формується, коли дитинці кажуть: «з’їж бабусин салат, вона так старалася» або «ти маєш постійно думати, що про тебе подумають інші». Такі люди будуть турбуватися про інших, вгадувати їхні думки, але про себе забуватимуть, не реагуватимуть на власні потреби. Серед порад: відстежувати, коли ви здогадуєтеся, чого хочуть інші й перевіряти ці здогадки. Відстежуйте, чого хочете ви, і просіть в інших про це. Практикуйте незгоду з іншими.

Корисні фрази:

Ти можеш радіти тоді, коли відчуваєш бажання чи потребу.
Ти чудова дівчинка, коли робиш собі приємно.
Можна радувати лише себе.

Ти найважливіша.

Завершити хочеться словами однієї з учасниць: 

“Неможливо встигнути все, подобатися усім, не помилятися, не потребувати допомоги. Усі ми люди і прагнемо бути щасливими.”

 

 

 

 

 

 

Вам може сподобатися

Поки без відгуків

Прокоментувати