Вона: про і для черкаських мам

Перший онлайн-журнал для черкаських мам

Материнство – це унікальний час, наповнений новими хвилюваннями і знаннями. Під час цього періоду із жінкою може трапитися дивовижна трансформація: зміна оточення, робота чи життя повністю. За цей час мама дізнається так багато інформарції, що вистачить на кільканадцять книг. Тому я створила цей ресурс, щоб спробувати систематизувати здобуті знання й примножувати нові уже разом із черкаськими мамами. 

Познайомимося?

Звати мене Іра Тепаленко. За освітою – журналіст, нині навчаюся на психолога і «працюю» мамою.
Як журналіст – вірю в силу слова, як МАМА –  в силу доброго слова. Я об’єднала всі свої знання та досвід і створила канал «Мама в телеграмі» – це проект-підтримка для жінок і їхніх внутрішніх дівчаток. Більше дізнайтеся про це тут.

 А ще мені щастить у житті зустрічати цікавих людей та справжніх професіоналів свого діла. Тому в рубриці “Мами Че” – я пишу про відомих, сміливих, незвичайних жінок Черкас. Дізнаюся, які вони в роботі й поза нею, які казки читають перед сном та як дбають про романтику в стосунках. 

У рубриці “Відеоконсультації” я  зберігаю досвід одних із найкращих  спеціалістів нашого міста: педіатри, психологи, консультанти, усі, хто має досвід допомогти й полегшити життя черкаським мамам. 

А у “Внутрішньому діалозі мами” – ви прочитаєте мою особисту сповідь, я чесно розкажу про власні відкриття і щиро поділюся думками. 

Рубрика “Клуб мам” – це місце, де мама може відпочити та почитати приємні фрази. Психологи стверджують, що людині важливо дивитися на красиві речі. Саме тому мотиваційні фрази будуть красиво оформлені. 

Дуже сподіваюся, що цей проект, вцілому, принесе користь і задоволення для мам.